-20%


4 548,75 ₴
3 639 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: потужність 300 Вт, габарити 38х38х10 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення сходів, Для освітлення теплиць, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення терас та балконів |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 36.3 см |
| Ширина | 8.7 см |