-20%








2 798,75 ₴
2 239 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: потужність 100 Вт, габарити 280х225х70 мм, колір Чорний. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення сходів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок, Для освітлення терас та балконів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 150 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 4.5 см |