-20%





4 936,25 ₴
3 949 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: потужність 300 Вт, габарити 37х11х37 см, колір Чорний. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 400 шт. |
| Потужність | 300 Вт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 24.6 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Ширина | 4.5 см |