-20%








2 211,25 ₴
1 769 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: матеріал пластик, потужність 100 Вт, габарити 23х7х28 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 100 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 5 см |