-20%







3 961,25 ₴
3 169 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: матеріал пластик, потужність 400 Вт, габарити 310х100х365 мм. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 330 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 400 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 5.5 см |