-20%






598,75 ₴
479 ₴
Компактна та витривала модель, створена спеціально для дітей. Стілець повністю повторює конструкцію дорослого кемпінгового спорядження, забезпечуючи дитині власне повноцінне місце для відпочинку на рибалці, пікніку чи поході. Завдяки компактному розміру у складеному вигляді та малій вазі, дитина зможе сама відповідати за своє спорядження та допомагати дорослим при облаштуванні табору.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Ширина стільця | 420 мм |
| Глибина стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |