-20%




686,25 ₴
549 ₴
Компактний туристичний стілець підвищеної міцності призначений для використання в похідних умовах, на риболовлі або під час активного відпочинку. Конструкція поєднує в собі малі габарити у складеному вигляді та високу вантажопідйомність за рахунок використання сталевого каркасу.
Особливості:
Переваги виробу:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 260 мм |
| Висота сидіння стільця | 330 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |