-20%1 723,75 ₴
1 379 ₴
Елегантний набір із двох підносів різного діаметра, виготовлених у класичному стилі. Поєднання контрастних візерунків та окантовки робить цей набір універсальним рішенням як для подачі, так і для декорування.
Функціональність:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |