-20%1 723,75 ₴
1 379 ₴
Комплект із двох декоративних підносів різного діаметру, виконаний у розкішному стилі із геометричним орнаментом. Глибокий чорний колір у поєднанні із золотим обрамленням робить цей набір виразним акцентом для сучасного інтер'єру.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |