-20%1 723,75 ₴
1 379 ₴
Комплект із двох прямокутних підносів різного розміру, виконаних у сучасному стилі із природними мотивами.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 40 мм |
| Країна виробник | Китай |