-20%1 379 ₴
1 103,20 ₴
Елегантний комплект із двох декоративних підносів різного розміру, виготовлений у сучасному стилі з імітацією текстури натурального каменю.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 40 мм |
| Країна виробник | Китай |