-20%



4 373,75 ₴
3 499 ₴
Вишуканий елемент декору, який втілює в собі грацію, силу та прагнення до перемоги. Ця статуетка, виконана в абстрактному стилі, стане центральним акцентом в інтер'єрі вітальні, робочого кабінету чи бібліотеки, наголошуючи на бездоганному смаку власника.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага виробу | 1900 г |