-20%


3 248,75 ₴
2 599 ₴
Авангардна інтер'єрна скульптура, яка переносить класичний образ річкового хижака в епоху кіберпанку та хай-теку. Завдяки унікальній конструкції та глянцевому покриттю, ця риба виглядає не просто декором, а об'єктом із майбутнього.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага виробу | 900 г |