-20%



2 873,25 ₴
2 298,60 ₴
Могутність, статус та бездоганний стиль в одному об'єкті. Ця авангардна скульптура носорога, виконана в техніці ажурного металевого лиття, стане сліпучим акцентом в інтер'єрі, заявляючи про силу та успіх свого власника.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага виробу | 300 г |